برای دریافت مشاوره رایگان، همین حالا عدد ۳ را به ۱۰۰۰۷۲۷ ارسال نمایید|sabtefarda@gmail.com

اجرای طرح تعریض جاده مرگنلر به ماکو

خانه » اخبار مناطق آزاد تجاری » اجرای طرح تعریض جاده مرگنلر به ماکو

اجرای طرح تعریض جاده مرگنلر به ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو از اجرای طرح تعریض جاده مرگنلر به ماکو خبر داد.

به گزارش فرینا به نقل از فارس، حسین فروزان اظهار داشت: سال گذشته شاهد برقراری پرواز آزمایشی در فرودگاه منطقه آزاد ماکو بودیم.
مدیرعامل منطقه آزاد تجاری،صنعتی ماکو با اشاره به اینکه شهریور ماه سال جاری فرودگاه منطقه آزاد ماکو افتتاح خواهد شد، تصریح کرد: پروازهای روزانه این فرودگاه به زودی و پس از اتمام نصب دستگاه‌های ناوبری برقرار خواهد شد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در این راستا، اذعان داشت: هم اکنون سیستم‌های فرودگاهی و ناوبری خریداری شده و در حال طی مراحل نصب است.
این مسوول با اشاره به اجرای تعریض جاده ماکو به کشمش تپه، اعلام کرد: این جاده با هدف کاهش تصادفات و سوانح رانندگی در این مسیر، تعریض و بهسازی می‌شود.

فروزان افزود: فاز دوم تعریض جاده ماکو به کشمش تپه در سال جاری نیز ادامه خواهد یافت و به زودی شاهد بهره‌برداری از این مسیر 4.5 کیلومتری خواهیم بود.
مدیر منطقه آزاد تجاری، صنعتی ماکو  اظهار داشت: اجرای نمایشگاه بین‌المللی و پارک امام خمینی(ره) این شهرستان با قدرت و قوت ادامه خواهد یافت و امسال شاهد بهره‌برداری از این مجموعه‌ها خواهیم بود.

وی با اشاره به اجرای پروژه تعریض جاده مرگنلر به ماکو، تصریح کرد: تعریض جاده مرگنلر به ماکو و چهار باندی کردن این مسیر در سال جاری از سوی منطقه آزاد ماکو اجرایی می‌شود.
این مسوول با اشاره به اجرای این پروژه، گفت: این جاده به طول 45 کیلومتر و در مدت 18 ماه تعریض و به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

خلاصه
تاریخ بازبینی
نام آیتم
کیفیت
امتیاز آیتم
51star1star1star1star1star
2018-09-12T16:03:10+00:00

در مورد نویسنده:

مشاور حقوقی 32
من کارشناس حقوقی ثبت فردا هستم. خوشحال می شوم سوالات شما را از طریق وب سایت و یا شماره تماس 43933 021 پاسخ بدهم.

ثبت ديدگاه