برای دریافت مشاوره رایگان، همین حالا عدد ۳ را به ۱۰۰۰۷۲۷ ارسال نمایید|sabtefarda@gmail.com

ارتقاء علمی نیروهای تجربی واحدهای اقامتی جزیره قشم

خانه » اخبار مناطق آزاد تجاری » ارتقاء علمی نیروهای تجربی واحدهای اقامتی جزیره قشم

ارتقاء علمی نیروهای تجربی واحدهای اقامتی جزیره قشم

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تقویم آموزش گردشگری جزیره قشم با هدف همسان سازی خدمات در صنعت هتلداری و اماکن اقامتی تدوین شده است.

به گزارش فرينا، عبدالجواد کمالی افزود: در نخستین گام از ویژه برنامه های تقویم آموزش گردشگری قشم، دوره های آموزش خانه داری و پذیرش میهمان با حضور 80 شرکت کننده از امروز و به مدت سه روز در حال برگزاری است.

كمالي گفت: 40 نفر خانم و آقا در دوره خانه داری و 40 نفر هم در دوره آموزش پذیرش بخش اقامتی قشم از مهارت آموزشی مهرداد فرشیدی مدرس رسمی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشوراستفاده می کنند.

وي با اعلام اینکه گواهینامه شرکت در دوره های آموزشی برای همه فعالان حوزه اقامتی قشم ضرورت دارد، افزود: قرار است تا پایان امسال دوره های مربوط به نحوه تشریفات و پذیرایی، آموزش ویژه افرادی که در بخش آشپزخانه اماکن اقامتی فعالیت می کنند، آداب و معاشرت، اصول میزبانی، دوره صندوق و مدیریت هتل داری نیز برای فعالان صنعت گردشگری قشم در بخش هتلداری برگزار شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم حمل و نقل و حوزه اقامتی را بخش مهمی از صنعت گردشگری دانست و گفت: دوره های آموزشی با هدف ارتقای صنعت نوپای هتلداری در این جزیره با جدیت دنبال می شود و امیدواریم این دوره ها باعث همسان سازی نوع خدمات هتل آپارتمان ها و هتل های ستاره دار قشم با استانداردهای دیگر نقاط کشور شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم افزود: بیشتر نیروهای فعال در اماکن اقامتی قشم فاقد مدارک دانشگاهی مرتبط با فعالیت صنعت گردشگری هستند واین دوره های آموزشی نقش مهمی در ارتقای علمی آنان خواهد داشت.

جزیره قشم در جنوب ایران با یک هزار و 500 کیلومتر مربع وسعت به عنوان بزرگترین جزیره خلیج فارس با داشتن سایت های منحصر به فرد گردشگری، سواحل زیبا، بازار مناسب خرید و غذاهای خوشمزه دریایی در طول سال میزبان چند میلیون مسافر از اقصی نقاط ایران و کشورهای خارجی است که ارائه خدمات مناسب حوزه هتلداری می تواند موجب افزایش سفرها به این جزیره زیبا شود.

خلاصه
تاریخ بازبینی
نام آیتم
کیفیت
امتیاز آیتم
51star1star1star1star1star
2018-09-12T15:43:31+00:00

در مورد نویسنده:

مشاور حقوقی 32
من کارشناس حقوقی ثبت فردا هستم. خوشحال می شوم سوالات شما را از طریق وب سایت و یا شماره تماس 43933 021 پاسخ بدهم.

ثبت ديدگاه