برای دریافت مشاوره رایگان، همین حالا عدد ۳ را به ۱۰۰۰۷۲۷ ارسال نمایید|sabtefarda@gmail.com

برگزاری سمینار آموزشی آشنایی با ظرفیت های بورس کالا در انزلی

خانه » اخبار مناطق آزاد تجاری » برگزاری سمینار آموزشی آشنایی با ظرفیت های بورس کالا در انزلی

برگزاری سمینار آموزشی آشنایی با ظرفیت های بورس کالا در انزلی

نخستین سمینار آموزشی آشنایی با ابزارها و ظرفیت های بورس کالا در حوزه کالاهای مورد نیاز و تأمین مالی از بورس برای فعالان و صنعتگران استان گیلان در این منطقه برگزار شد.

به گزارش فرینا، نخستین سمینار آموزشی آشنایی با ابزارها و ظرفیتهای بورس کالا در حوزه کالاهای مورد نیاز و تأمین مالی از بورس برای فعالان و صنعتگران استان گیلان در این منطقه برگزار شد.
وحید طالب پور معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: این سمینار با هدف آموزش های تخصصی فعالین اقتصادی، تولید کنندگان و صادرکنندگان استان، منطقه و در راستای آشنایی با ظرفیتهای تالار بورس کالای منطقه آزاد انزلی و همچنین بهره گیری ازآن جهت تأمین مواد اولیه کارخانجات و واحدهای تولیدی، دامداری ها و مرغداری های استان گیلان به مدت یک روز در این منطقه برگزار شد.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان با تأکید بر مشوق های قانونی مناطق آزاد گفت: تالار بورس این منطقه به عنوان یکی از ظرفیتهای تولیدکنندگان و بازرگانان استان و کشور با تکیه بر مزایا و معافیتهای قانونی منطقه، می تواند نقش موثری در شفاف سازی معاملات کالایی فعالان اقتصادی ایفا نماید و رشد معاملات آن در سال گذشته موید نقش قابل توجه بورس کالا منطقه است.

در این سمینار افزون بر 70 نفر از تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی منطقه و استان گیلان شرکت داشتند که آموزشهای مربوط به نحوه تامین و خرید مواد اولیه به صنعتگران ارائه شد و در پایان این سمینار نیز به شرکت کنندگان گواهی آموزشی حضور در دوره اعطا می شود.

خلاصه
تاریخ بازبینی
نام آیتم
کیفیت
امتیاز آیتم
51star1star1star1star1star
2018-09-12T15:46:13+00:00

در مورد نویسنده:

مشاور حقوقی 32
من کارشناس حقوقی ثبت فردا هستم. خوشحال می شوم سوالات شما را از طریق وب سایت و یا شماره تماس 43933 021 پاسخ بدهم.

ثبت ديدگاه