نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: منطقه ویژه اقتصادی یکی از ظرفیت‌های شهرستان سیرجان است که ظرفیت حداقل 10 هزار اشتغال را دارد.

به گزارش فرينا، شهباز حسن‌پور در آیین افتتاح استخر صدف در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان افزود: بیمارستان فوق‌تخصصی در سیرجان توسط مجموعه گل‌گهر احداث می‌شود.

حسن پور با اشاره به اینکه زمین بیمارستان فوق‌تخصصی سیرجان به مجموعه گل‌گهر واگذار شده است، گفت: امیدواریم در سفر آینده استاندار کرمان به سیرجان شاهد کلنگ‌زنی این بیمارستان باشیم.

وي افزود: منطقه ویژه اقتصادی یکی از ظرفیت‌های شهرستان سیرجان است که ظرفیت حداقل 10 هزار اشتغال را دارد، اما در حال حاضر با کمتر از 25 درصد ظرفیت مشغول به کار است.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی حسن‌پور گفت: می‌طلبد در دوران پسابرجام چند اقدام جدی در منطقه ویژه اقتصادی شهرستان سیرجان انجام شود و با توجه به اینکه امکانات و زیرساخت‌ها برای اشتغال 10 هزار نفر در این منطقه فراهم شده است، خواستار این هستیم که چند جلسه با حضور استاندار کرمان در سطح وزارتخانه برای استفاده از این ظرفیت برگزار شود.

حسن پور افزود: تاکنون کار خاصی برای کارکنان منطقه ویژه اقتصادی سیرجان صورت نگرفته و احداث استخر نخستین حرکت برای آنهاست که باید این اقدامات افزایش یابد.

گفتني است، همزمان با سفر استاندار کرمان به شهرستان سیرجان از پل شهید فتحی‌زاده و کارخانه بسته‌بندی و فرآوری فرآورده‌های خام دامی با 20 هزار میلیون ریال سرمایه‌گذاری بهره‌برداری شد.

خلاصه
تاریخ بازبینی
نام آیتم
کیفیت
امتیاز آیتم
51star1star1star1star1star