برای دریافت مشاوره رایگان، همین حالا عدد ۳ را به ۱۰۰۰۷۲۷ ارسال نمایید|sabtefarda@gmail.com

ثبت شرکت در کانادا

خانه » ثبت شرکت در کانادا
ثبت شرکت در کانادا2018-10-21T16:43:24+00:00

ثبت شرکت در کانادا

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص ثبت شرکت در کانادا،

با شماره ۰۹۱۲۹۳۰۹۸۷۴ خانم میرزایی تماس حاصل نمایید.

با توجه به افزایش روزافزون مهاجرت و همچنین سرمایه گذاری دلاری در کشورهای دیگر امروزه سرمایه داران راه ثبت شرکت در کشورهای دیگر نظیر ترکیه و کانادا را در پیش گرفته اند.

برای ثبت شرکت در کشور کانادا جهت انجام امور اقتصادی و فعالیت های اقتصادی پروسه و زمان طولانی و پیچیده ای وجود ندارد و فقط شما باید راه های درست و عملی را جهت ثبت در این کشور انجام دهید * در نظر داشته باشید در کشور کانادا جهت راه اندازی هرگونه شغل شما می بایست یک شرکت ثبت نمایید.ثبت شرکت در کانادا

ثبت فردا به عنوان یک موسسه حقوقی ثبتی قدرتمند در کشور ایران کلیه این امور نظیر ثبت شرکت / درخواست حسابدار / و انجام امور مالیاتی و دفتری در کانادا را با قوی ترین وکلا برای شما انجام خواهد داد.

قبل از هر نکته ای ثبت فردا یادآور می شود جهت ثبت هرگونه شرکت در کانادا با یک مشاور مالی در کشور کانادا جهت تسهیل امور مشورت نمایید و یا اینکه می توانید از مشاورین متخصص ثبت فردا جهت مشاوره بهره ببرید.

در کشور کانادا به طور کلی چندین نوع شرکت قابل ثبت می باشد که این نوع شرکت ها به صورت شخصی Independent –  گروهی  Group business  – انحصاری Sole proprietorship – و سهامی incorporation  – قابل ثبت می باشد که به صورت تک به تک در مورد آنها به اختصار توضیح خواهیم داد.

  • شغل هایی به عنوان شخصی یا خودکفا که به صورت Independent business از آن نام می برند شغل هایی هستند که خود شخص به تنهایی آنها را راه اندازی کرده و توسط دولت تائید شده و می توانند به صورت مستقل کار خود را پس از دریافت تاییدیه لازم در کشور کانادا شروع کنند

ضمنا یادآور می شویم که افراد خارجی هم می توانند در صورت عدم نیاز مالی به دولت شغل خود را در کانادا ثبت و پس از گرفتن تاییدیه از نهادهای ذیربط کار خود را آغاز نمایند.

  • در مورد شغل های گروهی و یا Group business هم باتوجه به اینکه قوانین متعددی در مورد این نوع شغل ها وجود دارد صرفا جهت صرفا جهت اطلاع کامل شما را به لینک زیر جهت دریافت اطلاعات مفیدتر ارجاع می دهیم، اما به طور کلی این شرکتها نظیر شرکتهای Sole proprietorship می باشند که در ادامه به آنها می پردازیم که از 2 یا چند شریک تشکیل می شوند که هریک از شرکاء به اندازه ی سهم خود سود دریافت می کنند و به همان اندازه سهم خود در شرکت مسئولیت دارند در این نوع شغل ها شرکاء با تمامی اموال خود در مقابل شغل خود مسئولیت دارند و در صورت ورشکستگی ممکن است همگی اموال خود را از دست بدهند.
  • شرکت های با مالکیت انحصاری و یا Sole proprietorship شرکتهایی هستند که به تنهایی و با یک نفر قابل ثبت خواند بود و در این نوع شرکت ها مسئولیت همه چیز بر عهده خود سهام دار شرکت می باشد در واقع کلیه سودها و ضررها مشکلات بر عهده مدیر انحصاری آن می باشد اما از مزایای این نوع شرکت هم می توان به مقرون به صرفه بودن از نظر مالیاتی وهمچنین مناسب بودن برای شغل های کوچک نام برد.

این نوع شرکتها عمر محدودی دارند و با فوت صاحب شرکت هم منحل خواهند شد و امکان منتقل کردن شرکت به شخص دیگری وجود ندارد پس در نتیجه جهت سرمایه گذاری های مالی اصلا قابل اطمینان نخواهند بود

این نوع شرکت ها صرفا جهت شغل های خانگی با درآمد پایین پیشنهاد می شوند.

  • شرکت incorporation (سهامی) ، (ثبت شرکت سهامی در کانادا)

و در نهایت شرکتهای سهامی یا incorporation   شرکتهایی هستند که می توانند با یک یا چند نفر تاسیس شود و سهام داران می توانند هر تعداد سهمی برای خود تصویب و تعیین نمایند

از مزایای این نوع شرکت در صورت هرگونه ضرر و زیان هیچ گونه خطری اموال شما را تهدید نخواهد کرد و صرفا شرکت مسئول ضرر و زیان های ناشی می باشد

در این شرکت ها می تواند در هنگام ثبت شرکت عمر شرکت را نامحدود معرفی و اعلام کرد در این نوع شرکت ها با یک سری ترفندهای خاص و قانونی مالیات کمتری پرداخت کرد و مهم ترین بخش و امتیاز این نوع شرکت ها اعتبار این نوع شرکت ها می باشد که بسیار حائز اهمیت می باشد و می توان گفت که علائم اختصاری  inc- crop – ltd  می تواند اعتبار بسیار خوبی به بیزینس کارت شما بدهد

شرکت های سهامی را می توان به دو صورت ثبت کرد

  • ثبت شرکت سهامی به صورت استانی : این نوع شرکت ها باید طبق قوانین همان استان ثبت شوند و تحت قوانین همان استان فعالیت کنند
  • ثبت شرکت سهامی به صورت فدرال : این نوع شرکت ها طبق قوانین فدرالی کانادا ثبت می شوند و باید طبق قوانین کل خاک کانادا فعالیت کنند که جهت توسعه کار می توانند این نوع شرکت ها را ثبت کرد و لازم به ذکر است که اگر شرکت شما به صورت فدرال ثبت گردد دیگر کسی قادر به ثبت شرکتی با نام شما در دیگر استان ها را نخواهد داشت نکته مهم اینکه اگر شرکت به صورت فدرال ثبت شود باید در یک استان هم برای پایه شرکت و ترند اصلی شرکت هم ثبت گردد که پایگاه اصلی شرکت می باشد.

اقامت کانادا از طریق ثبت شرکت

برای اخذ اقامت کانادا از طریق ثبت شرکت شما نیاز به یک راهنمای ثبت شرکت در کانادا دارید . کسی که انواع شرکت در کانادا را بشناسد و بتواند شما را در مسیر اقامت در این کشور کمک کند .

مشاورین و وکلای ثبت فردا با سال ها تجارب موفقی که در این زمینه کسب کرده اند می توانند یکی از بهترین انتخاب های شما محسوب شوند .

ما کمک می کنیم تا هزینه ی ثبت شرکت در کانادا برای شما به کمترین حالت ممکن تبدیل شود و بتوانید با حداقل سرمایه شرکت خود را در یکی از معتبرترین کشور های قاره ی آمریکای شمالی به ثبت برسانید .

لازم به ذکر است که این مطالب به صورت کلی می باشد و برای تصمیم نهایی نباید به این مطلب استناد کنید و باید در سایت اصلی کشور کانادا اطلاعات کامل و قوانین کامل را جستجو کنید.

همچنین جهت کسب اطلاعات و قوانین بیشتر جهت ثبت شرکت برای افراد تبعه کانادا (کانادایی) و افراد خارجی و همچنین توریستی می توانید با شماره 09129309874 سرکار خانم میرزائی و یا شماره 96617152-021 تماس حاصل فرمائید.

خلاصه
تاریخ بازبینی
نام آیتم
کیفیت
امتیاز آیتم
51star1star1star1star1star