برای دریافت مشاوره رایگان، همین حالا عدد ۳ را به ۱۰۰۰۷۲۷ ارسال نمایید|sabtefarda@gmail.com

ثبت تغییرات شرکت در تهران و ایران

خانه » خدمات » ثبت تغییرات شرکت در تهران و ایران
ثبت تغییرات شرکت در تهران و ایران ۱۳۹۶-۵-۱۹ ۱۵:۱۴:۲۴ +۰۴:۳۰

ثبت تغییرات شرکت

کلیه امور ثبت تغییرات شرکت اعم از نام شرکت، تغییر موضوع فعالیت، تغییر آدرس، افزایش یا کاهش سرمایه،تبدیل سهام به بانام و یا بی نام، افزایش یا کاهش تعداد مدیران شرکت و … در تهران و ایران توسط ثبت فردا به صورت تخصصی و ویژه انجام می شود.

ثبت تغییرات شرکت در تهران و ایران

کلیه تغییرات و تصمیمات شرکت ها طی مجمع عمومی عادی یا مجمع عمومی فوق العاده و یا در جلسات هیأت مدیره برای ثبت تغییرات انجام می پذیرد.

نکته : چنانچه مجمع عمومی عادی در ۴ ماه اول پس از پایان سال مالی تشکیل گردد «عادی سالیانه » و در ماههای دیگر «عادی به طور فوق العاده» نامیده خواهد شد.

اختیارات مجمع عمومی فوق العاده:

۱-افزایش یا کاهش سرمایه

۲-تغییر در مفاد اساسنامه که می تواند شامل : تغییر نام شرکت، تغییر موضوع فعالیت، تغییر آدرس، افزایش یا کاهش سرمایه،تبدیل سهام به بانام و یا بی نام، افزایش یا کاهش تعداد مدیران شرکت، تغییر در حد نصاب لازم جهت تشکیل مجامع و سایر مواردی که طبق قانون تجارت می توان در اساسنامه تغییر ایجاد نمود.

۳-انحلال شرکت

اختیارات مجمع عمومی عادی : 

سایر مواردی که جزو اختیارات مجمع عمومی فوق العاده نمی باشد در صلاحیت مجمع عمومی عادی است که از جمله شامل : تعیین اعضاء هیئت مدیره ( اصلی و علی البدل) تعیین بازرسین (اصلی و علی البدل) ، تصویب بیلان مالی، تعیین پاداش مدیران و …

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی، با شماره ۰۹۱۲۹۳۴۸۴۱۳، آقای شعبانی تماس حاصل نمایید.

۸۸ ديدگاه

 1. عرفان شهریور ۲۱, ۱۳۹۶ در ۴:۴۵ بعد از ظهر- پاسخ دادن

  با سلام،

  شرکتی دارم که در شهریار تاسیس و در حال حاضر در نظر دارم ان را به شهرستان انتقال دهم.روند کار چگونه اسنت.ضمنا اعضاء هیئت مدیره نیز تغییراتی خواهد داشت.

  • مشاور حقوقی
   مشاور حقوقی شهریور ۲۲, ۱۳۹۶ در ۹:۰۹ قبل از ظهر- پاسخ دادن

   سلام
   لطفا با موسسه تماس حاصل فرمائید.

 2. افشین بهروزی مرداد ۲۴, ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۶ قبل از ظهر- پاسخ دادن

  سلام
  چندین سال پیش عضو هیئت مدیره یه شرکت وابسته به بنیاد بودم که بدهی مالیاتی زیادی دارد و ۷ سال پیش به بخش خصوصی واگذار گردید آیا با توجه به بدهی مالیاتی که بنام من در اجراییه دارایی میباشد میتوانم سهام شرکت خودم را واگذار کنم در سامانه ثبت مشکلی پیش خواهد آمد؟

  • مشاور حقوقی
   مشاور حقوقی مرداد ۲۴, ۱۳۹۶ در ۳:۴۹ بعد از ظهر- پاسخ دادن

   سلام
   در صورتی که شرکت سهامی خاص باشد، برای واگذاری سهام حتما باید برگه نقل و انتقال دارائی دریافت گردد و کلیه بدهی های شرکت به اداره مالیات تعیین تکلیف گردد.

 3. خدابنده لو مرداد ۲۰, ۱۳۹۶ در ۱:۱۳ بعد از ظهر- پاسخ دادن

  سلام . شرکتی داریم که تا پایان سال ۹۵ در شهرستان فعالیت داشته و از اول سال ۹۶ صورت جلسه تغییر آدرس از شهرستان به تهران تنظیم و به اداره مربوطه شهرستان تحویل دادیم و آنها به تهران ارسال کردند . میخواستم برای ادامه کار شرکت در تهران و ثبت برند راهنمایی فرمایید . متشکرم

  • مشاور حقوقی
   مشاور حقوقی مرداد ۲۱, ۱۳۹۶ در ۹:۵۷ قبل از ظهر- پاسخ دادن

   سلام
   باید آگهی انتقالی را از اداره ثبت تهران دریافت نمایید.

ثبت ديدگاه