مدیر امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از اختصاص 600 میلیارد ریال هزینه در بخش عمرانی راه های جزیره قشم با هدف ارتقای سطح سلامت جاده ای در این منطقه خبر داد.

به گزارش فرینا، محرم بهاروند با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران گفت: به دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از اواسط سال گذشته روکش آسفالت در حدود 100 کیلومتر راه های جزیره قشم با 300 میلیارد ریال اعتبار انجام شد.

وی ادامه داد: قریب به اتفاق راه های اصلی و محورهای مواصلاتی جزیره قشم سال گذشته با نزدیک شدن به ایام نوروز 94 و زمان پیک سفرهای مردم به جزیره قشم با هدف تردد در شرایط مناسب جاده ای آسفالت شد.

به گفته مدیر امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم، با اختصاص 300 میلیارد ریال اعتبار جدید قرار است در آینده نزدیک بخش باقیمانده راه ها به ویژه در مسیر غرب جزیره قشم از روستای طبل به سمت باسعیدو و بعضی از مسیرهای روستایی نیز با روکش آسفالت، از پوشش مناسب تردد برخوردار شوند.

وی افزود: مناقصه روکش آسفالت انجام شده و امیدواریم با مشخص شدن برنده مناقصه عملیات اجرایی  روکش آسفالت در بخش های یاد شده به زودی آغاز شود.

بهاروند در ادامه به نصب گاردریل در نقاط حادثه خیز جاده ای جزیره قشم اشاره کرد و گفت: نصب علائم ترافیکی، خط کشی محورهای مواصلاتی و نصب گاردریل در تمام نقاط حادثه خیز جزیره قشم نیز با اعتبار 100 میلیارد ریالی سازمان منطقه آزاد قشم در سال جاری به پایان رسید.

وی اظهارامیدورای کرد با اجرایی مرحله دوم روکش آسفالت در نقاط مختلف قشم به ویژه در غرب این جزیره شاهد کاهش تصادفات و ارتقای ایمنی سلامت مسافرت ها در این منطقه باشیم.

جزیره قشم در جنوب ایران با حدود 117 هزار نفر جمعیت و یکهزار و 500 کیلومتر مربع وسعت، عنوان بزرگترین جزیره خلیج فارس را به خود اختصاص داده است.

خلاصه
تاریخ بازبینی
نام آیتم
کیفیت
امتیاز آیتم
51star1star1star1star1star