برای دریافت مشاوره رایگان، همین حالا عدد ۳ را به ۱۰۰۰۷۲۷ ارسال نمایید|sabtefarda@gmail.com

آمادگي فرودگاه پيام براي صادرات محصولات كشاورزي

خانه » اخبار مناطق آزاد تجاری » آمادگي فرودگاه پيام براي صادرات محصولات كشاورزي

آمادگي فرودگاه پيام براي صادرات محصولات كشاورزي

05

مدير عامل شركت خدمات هوايي پيام گفت: فرودگاه پيام با همه امكانات براي صادرات محصولات كشاورزي در خدمت تشكل هاي مردمي با امكانات و تجهيزات موجود است كه مي تواند كمتر از سه ساعت نسبت به تخليه و بارگيري محصولات اقدام نمايد .

به گزارش فرينا، محمدعلي مختاري در ديدار با تشكل هاي تعاوني روستايي استان البرز، به اهميت تشكل هاي مردمي و تعاوني و نقش تاثير گذار آنها در پيشبرد اهداف دولت به ويژه در زمينه توليد و صادرات اشاره كرد و افزود: زمينه هاي توليد و صادرات در منطقه ويژه اقتصادي و فرودگاه پيام فراهم شده است كه تشكل ها و تعاوني ها مي توانند با سرمايه گذاري در منطقه ويژه ، هم فعاليت صنعتي داشته و هم از امكانات و منابع بالقوه موجود در منطقه و گمركات استان البرز براي صادرات محصولات كشاورزي استفاده كنند.
مختاري، استان البرز را در زمينه توليدات كشاورزي و دامي بسيار مستعد دانست و افزود: با وجود توليدات فراوان كشاورزي در استان و نقش و اهميتی كه در توسعه پايدار اقتصادي دارند بايد تشكل هاي تعاوني به صورت مستقيم براي عرضه محصولات خود اقدام نمايند كه در اين زمينه  فرودگاه پيام براي حمل و نقل هوايي و زميني به عنوان مبدا گمركي، تنهاترين و بهترين مركز براي صادرات كالا در استان البرز  است.
وي گفت: در منطقه ويژه اقتصادي با همكاري بخش خصوصي به زودي فعاليت ساخت سرد خانه براي انبار محصولات كشاورزي آغاز مي شود تا صادر كنندگان مواد غذايي و كشاورزي دغدغه نگهداري كالا را نداشته باشند.
مدير عامل شركت خدمات هوايي پيام در پايان با تاكيد بر شناخت بازار مقصد و لزوم ارتباط تعاوني ها با يكديگر افزود: منطقه ويژه اقتصادي و فرودگاه پيام به عنوان يك خاستگاه مطرح  در زمنيه صادرات تعامل سازنده و همسو با تعاوني ها و تشكل هاي مردمي  دارد.

خلاصه
تاریخ بازبینی
نام آیتم
کیفیت
امتیاز آیتم
51star1star1star1star1star
2018-09-12T16:06:53+00:00

در مورد نویسنده:

مشاور حقوقی 32
من کارشناس حقوقی ثبت فردا هستم. خوشحال می شوم سوالات شما را از طریق وب سایت و یا شماره تماس 43933 021 پاسخ بدهم.

ثبت ديدگاه