سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: نخستین نشست کمیسیون امور بانوان با هدف راه اندازی کمیته های تخصصی بانوان شاغل در منطقه برگزار شد.

به گزارش فرینا، نصیر بارکزهی با اعلام مطلب افزود: این نشست همزمان با هفته ازدواج و تحکیم خانواده با شرکت بانوان شاغل در منطقه آزاد در محل سالن کنفرانس مدیریت برگزار گردید.

بارکزهی اظهار داشت: راه اندازی این کمیته ها و شناسایی مسایل و مشکلات و طرح آنها در کارگروه ها باعث تقویت مشارکت همه جانبه بانوان در برنامه های اجرایی سازمان منطقه آزاد چابهار می شود.

وی دیگر اهداف و وظایف این کمیسیون را تهیه و تدوین طرح هایی در جهت مشارکت بانوان در فعالیت های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و ساماندهی این فعالیتها به صورت منسجم و هدفمند عنوان کرد و افزود: در نشست های بعدی رؤسای کارگروههای مختلف انتخاب خواهند شد.

سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار به عنوان سازمانی فرابخش و با ارتباطات وسیع در حوزه، اجتماعی و فرهنگی رسالت خود می داند تا با راه اندازی کمیسیون بانوان و بستر سازی آن در جهت توسعه پایدار به ویژه اقتصاد مقاومتی در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید مبنی بر حفظ و ارتقاء جایگاه زن و خانواده در جامعه تلاش نماید.

خلاصه
تاریخ بازبینی
نام آیتم
کیفیت
امتیاز آیتم
51star1star1star1star1star