مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: تسهیل فرایند سرمایه گذاری و از بین بردن بروکراسی غیر لازم برای ذینفعان دارای اهمیت است، لذا از همکاران خود میخواهم تا با ارائه راهکارهای مناسب و عملی در جهت رفع کاستی های موجود در این مسیر حرکت کنند.

به گزارش فرينا، سید امید شهیدی نیا در جشن اعیاد غدیر و قربان و دهه ولایت، با تبریک این اعیاد خجسته، غدیر را تداوم خط رسالت در جلوه ی امامت امیرالمومنین و اولاد اطهر ایشان (علیهما السلام) عنوان کرد.

شهیدی نیا، رخداد غدیر را فراتر از یک واقعه ی تاریخی و یک سرزمین دانست و گفت: غدیر تفکر و چشمه ی بی انتهایی است که تا پایان هستی میجوشد.

وی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران به مناسبت اعیاد دهه ولایت، از چند ماه حضور خود در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به عنوان فرصتی مغتنم یاد کرد که توانسته است با توانمندیهای کارکنان این سازمان آشنا شده و دیدگاههای کاری خود را جهت ارتقای عملکرد آن ارائه دهد.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، اين منطقه ویژه را دارای نیروهای جوان و پتانسیل مناسبی برای دستیابی به اهداف عالی ارزیابی کرد و افزود: با تکیه بر انرژی و روحیه کمال خواهی شما جوانان و بکارگیری عوامل انگیزشی میتوان زمینه ی رشد و تعالی افراد را در فضای کاری مهیا کرد.

شهیدی نیا، ایجاد فضای رشد و ترقی افراد و فراهم سازی زمینه جانشین پروری را توصیه ی همیشگی خود به مدیران دانست و گفت: در راستای ارزش نهادن به عملکرد کارکنان، تنها وجه تمایز بین کارکنان، تعهد و توانمندی افراد در انجام امور محوله است و از مدیران میخواهم در ارزیابی عملکرد کارکنان و ایجاد مسیر رشد نیروهای متعهد، آن را مد نظر قرار داده و مشوق ها را نیز براساس این دیدگاه ارائه نمایند.

وي، توجه به نیروی انسانی و رسیدگی به مسائل کارکنان قراردادی و پیمانکاران را مورد تاکید قرار داد و گفت: اگر چه رعایت مقررات و ضوابط جاری اجازه تغییر ماهوی در شرایط فعلی را نمی‌دهد، لکن همواره در حد مقدور تلاش خواهیم کرد تا شرایط مطلوب تری را برای این عزیزان فراهم کنیم.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با اشاره به ماموریت سازمان در خصوص رشد سرمایه گذاری، کوتاه کردن و تسهیل این فرایند و از بین بردن بروکراسی غیر لازم برای ذینفعان را دارای اهمیت دانست و از همکاران خود خواست تا با ارائه ی راهکارهای مناسب و عملی در جهت رفع کاستی های موجود در این مسیر حرکت کنند.

شهیدی نیا که به تازگی طی حکمی، به عنوان «فرمانده ارشد HSE ، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی» منصوب شده است، انجام ماموریت های جدید سازمان منطقه ویژه را بدون حضور و مشارکت کارکنان، ارتقای سطح دانش و رعایت نظم و انضباط کاری غیر میسر دانست.

خلاصه
تاریخ بازبینی
نام آیتم
کیفیت
امتیاز آیتم
51star1star1star1star1star