برای دریافت مشاوره رایگان، همین حالا عدد ۳ را به ۱۰۰۰۷۲۷ ارسال نمایید|sabtefarda@gmail.com

انتقال نخستین محموله ریلی از بندرامام(ره) به سمنان

خانه » اخبار مناطق آزاد تجاری » انتقال نخستین محموله ریلی از بندرامام(ره) به سمنان

انتقال نخستین محموله ریلی از بندرامام(ره) به سمنان

معاون مهندسی و عمران اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان، از بارگيري و انتقال نخستین محموله ریلی به وزن ۲۰ هزار تن با مشارکت بخش خصوصی از پایانه ریلی جدیدالاحداث در منطقه ویژه اقتصادی بندری امام خمینی(ره) به مبادی مصرف در سمنان خبر داد.

به گزارش فرينا، آیت اله رضا زاده با اشاره به بهره برداری از پایانه ریلی حمل غلات که با مشارکت سرمایه گذاری بخش خصوصی احداث شده است، گفت: این پایانه با برخورداری از سه خط راه آهن به طول یک هزار و ۵۰۰ متر و چهار دستگاه باسکول ریلی با ظرفیت یک هزار و ۲۰۰ تن، امکان حمل و نقل کالاهای اساسی از جمله غلات را در منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) فراهم آورده است.
رضا زاده افزود: با آغاز بهره برداری عملیاتی از این پایانه ریلی، ضمن افزوده شدن بر ظرفیت ذخیره و نگهداری کالاهای اساسی با بهره گیری از مشارکت بخش خصوصی، توان بارگیری ریلی محمولات فله بار افزایش یافته و جریان حمل و نقل این نوع محمولات از مجتمع بندری امام خمینی(ره) نیز روان تر شده و شتاب می گیرد.
وی با اشاره به احداث دو انبار چهار هزار متری و یک سیلوی ۱۳ هزار متر مربع با مشارکت بخش خصوصی در این پایانه گفت: با بهره گیری قریب الوقوع از این انبارهای تمام مکانیزه که بر اساس استانداردهای روز جهان طراحی و ساخته شده است، بالغ بر ۱۰۰ هزار تن ظرفیت انبارش مکانیزه انواع کالاهای اساسی از جمله غلات و نهاده های کشاورزی فراهم خواهد آمد.
معاون مهندسی و عمران اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان با اشاره به تلاش های انجام شده برای بهره گیری بهینه از ظرفیت حمل و نقل ریلی در این مجتمع بزرگ بندری افزود: با تمهیدات به کار گرفته شده و بهره برداری از این پایانه مکانیزه جدید الاحداث، نخستین محموله ۲۰ هزار تن دانه روغنی از طریق واگن به مبادی مصرف حمل شد.
یادآوری می شود؛ این پایانه با برخورداری از شش تسمه نقاله سیار و چهار دستگاه باسکول ریلی ویژه توزین واگن، امکان بارگیری و انتقال سریع محمولات فله بار را از این مجتمع بندری به سایر نقاط کشور تسهیل می کند.

خلاصه
تاریخ بازبینی
نام آیتم
کیفیت
امتیاز آیتم
51star1star1star1star1star
2018-09-12T16:05:47+00:00

در مورد نویسنده:

مشاور حقوقی 32
من کارشناس حقوقی ثبت فردا هستم. خوشحال می شوم سوالات شما را از طریق وب سایت و یا شماره تماس 43933 021 پاسخ بدهم.

ثبت ديدگاه